Międzynarodowa konferencja okulistyczna

By 25/05/2017 0 Comments

W dniach 16-20 maj 2017 odbyła się międzynarodowa konferencja okulistyczna w mieście Estoril w Portugalii, w której miałam przyjemność uczestniczyć :). Jak zwykle po konferencji wracam do Pacjentów ze zdwojoną energią i cieszę się na możliwość wdrożenia nowych terapii.

Continue Reading

Rejestracja wizyt

By 21/02/2017 0 Comments

Drodzy Klienci! W celu skrócenia czasu oczekiwania na wizytę serdecznie zapraszamy do wcześniejszego umówienia wizyty! Dla Państwa wygody oprócz rejestracji telefonicznej uruchomiliśmy również rejestrację on-line. Serdecznie zapraszamy!

Continue Reading

NOWOCZESNA MEDYCYNA REGENERACYJNA

By 05/02/2015 0 Comments

 UWAGA!!!            NOWOCZESNA MEDYCYNA REGENERACYJNA W NASZEJ PRZYCHODNI!! Przychodnia poszerzyła ofertę leczenia zwierząt towarzyszących z zastosowaniem komórek macierzystych oraz osocza bogatopłytkowego(PRP)! Już wkrótce będziemy również stosować terapię IRAP! W sprawie szczegółowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy!

Continue Reading

Pozdróże zagraniczne z czworonogiem

By 05/02/2015 0 Comments

Jeżeli planujecie Państwo podroż zagraniczną z czworonogiem zapraszamy do odwiedzenia strony SAFE-ANIMAL oraz strony Głównego Inspektoratu Weterynarii. Jednocześnie informujemy, że po zaczipowaniu zwierzęcia bezpłatnie wprowadzamy jego dane do powyższej bazy. W związku z licznymi pytaniami na temat przemieszczania zwierząt do Wielkiej Brytanii zapraszany do odwiedzenia strony brytyjskich służb weterynaryjnych.

Continue Reading